İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

1. Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

2. Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün, tekrardan satışa sunulabilecek durumda, kullanılmamış, giyilmemiş, kokusuz, deforme olmamış ve tadilat/işlem görmemiş olması gerekir. Fiyat, yaka veya iç etiketi koparılan veya kesilen ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade olarak göndereceğiniz her bir ürün, kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmektedir.

3. Sipariş doğrultusunda, hatasız gönderilen ürün ya da ürünlerin sizin talebiniz ile değişiminden veya iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri İade etmek istediğiniz ürünü faturasıyla birlikte SÜRAT KARGO 133 570 2816 Kargo kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Kargo Şubesine Kodu Söylemeniz Yeterli Olacaktır !

4. Değişim-İade için isteyeceğiniz yeni ürünün kargo gönderimi tarafımıza aittir. Hatasız gönderilen siparişlerin iadesinde kapıda tahsilat hizmet bedeli geri ödenmez.

5. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

6. İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.  Lütfen göndermeden önce bizi iletisim@predivne.com e-posta ile veya 0530 117 91 00 whatsapp-müşteri hizmetleri numaralarından bilgilendiriniz.

7. Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Hijyenik ürünler (içlik gibi, çorap gibi) iade edilemez.

8. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. 

9. Ürününüz bize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz en kısa sürede yapılacaktır.

10. İade veya değişim talebinizi İade ve Değişim Taleplerim sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve kargo alıcı olarak geri gönderilecektir.

11.  Gönderimde firmamızdan kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyor iseniz lütfen  e-posta yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. E-posta : iletisim@predivne.com  Almış olduğunuz ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız durumunda, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde yapmış olduğunuz ödemenizin iade işlemi başlatılır. Kredi kartına ürün iade işlemi bankanız tarafından 1-2 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunamamaktadır.

Nasıl İade Edebilirim?
İade etmek istediğiniz ürünü faturasıyla birlikte SÜRAT KARGO 133 570 2816 kargo kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
Eğer farklı bir kargo firması ile gönderim sağlamak istiyorsanız, (PREDIVNE depo) adresine gönderi ödemeli olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.
Online siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim?
İade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz.
İade Tutarı tarafıma kaç gün içerisinde yansır?
İade tutarınız, iadeniz tarafımıza ulaştıktan 10 iş günü içerisinde tarafınıza yansır. Bu süre işlem yaptığınız bankaya ve karta göre değişiklik gösterebilir. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılır. Bankalar anlaşma gereğince, taksitli yapılan alışverişlerin iadesini, taksitli şekilde gerçekleştirir.
İade Şartları Nelerdir?
İade etmek istediğiniz ürünün, tekrardan satışa sunulabilecek durumda, kullanılmamış, giyilmemiş, kokusuz, deforme olmamış ve tadilat/işlem görmemiş olması gerekir. Fiyat, yaka veya iç etiketi koparılan veya kesilen ürünlerin iadesi kabul edilmez.
İade olarak göndereceğiniz her bir ürün, kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmektedir.
Tarafınıza gönderilen olası bir ayıplı/yanlış ürün durumunda, iadesini talep edebilir veya fatura üzerinde belirterek değişimini sağlayabilirsiniz.
Yurtdışı alışverişimi iade edebilir miyim ?
Yurtdışından yapılan alışverişlerin iade gönderimi yapılamamaktadır.

Ürününüz predivne.com tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. 2 iş günü içerisinde yapmış olduğunuz ödemenizin iade işlemi başlatılır. Kredi kartına ürün iade işlemi bankanız tarafından 1-2 hafta arasında yapılmaktadır. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödeme şekli ‘Havale/EFT’ ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir. Kredi kartı ile ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. 

Dilek Öneri ve Şikayetleriniz için
Müşteri Hizmetleri Memnuniyet Hattımız:
0850 711 91 00
Whatsapp Hattımız:
0530 117 91 00
E-mail Adresimiz:
iletisim@predivne.com
KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.