500 TL HEDİYE ÇEKİ !

İnstagram

  1. @predivne.elite sayfasını takip et.
  2. Çekiliş Görseline 3 arkadaşını etiketle.
  3. Çekiliş görselini Story olarak paylaş.

Müthiş fırsatı kaçırma !.

Tüm Ürünlerde Geçerli 2 Kişiye tam 500 TL Hediye Çeki. Hemen Takip Et Sende Kazan !

500 TL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYA KOŞULLARI

1.    Kampanya 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında, www.predivne.com web sitesi ürünleri için geçerlidir. 2.    Kampanya kapsamında 2 Katılımcıya sadece 1’er adet 500 TL değerinde çek hediye edilir. 3.    Kazanılan hediye çeki www.predivne.com online alışveriş web sitesinde satışta olan ve stoğu / bedeni bulunan ürünler için; yapılacak olan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 15 Kasım 2022 tarihine kadar kullanılabilir. 4.    Kampanya kazanan 2 kişi ile sınırlıdır. 5.    Bu kampanyadan yalnızca Yukarıda ki koşulları sağlayan katılımcılar faydalanabilir. 6.    Sınırsız Kişi Etiketleme Yapılabilir. 7.    Hediye Çeki kazanan talihli kazanılan hediyeyi değiştiremez, iade edemez, kampanyada kazandığı haklarını başka kişilere devredemez, nakit bedelini veya para üstünü talep edemez. Hediye çekleri sadece www.predivne.com online alışveriş web sitesinde 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. 8.    Kazanılan hediye çeki bölünerek kullanılamaz. Farklı kişilere ait hediye çekleri birleştirilemez. 9.    Programın suistimali’nin tespiti halinde talihli herhangi bir hediye çeki alamayacaktır. 10.    Bu kampanya Milli Piyango İdaresince izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır. 11.    Bu kampanya, PREDİVNE ‘nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 12.    Hediye çeki teslimi esnasında kimlik beyanı ve gerekli bilgi formlarının eksiksiz doldurulmuş olması mecburidir. 13.    Her türlü şans oyunları, tütün ve kontör/TL alışverişleri, ilaç alımları, döviz işlemleri ve kuyum mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil olmayacak ve kazanılan çekler bu alışverişlerde geçerli olmayacaktır. 14.    Kampanya toplu alımlarda geçerli değildir. 15.    Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir. 16.    Hediye çekleri yalnızca www.predivne.com online alışveriş web sitesi için geçerlidir. 17.    Bu kampanya PREDİVNE tarafından düzenlenmektedir. 18.    Katılımcılar PREDİVNE tarafından belirlenen kampanya katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır. 19.    PREDİVNE kampanyanın mekanizmasında, kampanyaya katılım şartlarında ve hediye çeşidinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

KATILIM 15 Ekim 2022 tarihinde bitmektedir. PREDİVNE kampanya değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

Bol Şanslar !

SEZON SONU İNDİRİMİ !

KAMPANYA SONA ERDİ.

İNANILMAZ FİYATLAR İLE SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ELBİSE KATEGORİSİNDE FİYATLARI SABİTLEDİK. DOKUMA %100 VİSKON ELBİSELER SADECE 100 TL. Hemen Alışverişe Başla Fırsatları Yakala !

KAMPANYA 15 Ekim 2022 tarihinde bitmektedir. PREDİVNE kampanya değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

BAHAR KAMPANYASINI KAÇIRMA!

KAMPANYA SONA ERDİ.

HARİKA PANTOLON ÇEŞİTLERİ. TÜM PANTOLON KATEGORİSİNDE MAYIS AYINA ÖZEL SEPETTE NET %15 İNDİRİM. HEMEN SİPARİŞ VER AVANTAJLARDAN FAYDALAN.

KAMPANYA 30 MAYIS 2022 tarihinde bitmektedir. PREDİVNE kampanya değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

ANNELER GÜNÜ HEDİYEN HAZIR MI?

KAMPANYA SONA ERDİ.

Anneler gününe özel fırsatlar sizleri bekliyor. 200TL ve üzeri alışverişinizde CANIMANNEM kupon kodu ile anında annelerimize özel %20 İNDİRİM. Anneni mutlu etmek istemez misin? Hemen sipariş ver avantajlardan yararlan.

BAYRAM ALIŞVERİŞİ ŞİMDİDEN BAŞLASIN!

KAMPANYA SONA ERDİ.

RAMAZAN AYINA ÖZEL !

KAMPANYA SONA ERDİ.

1-30 NİSAN tarihleri arasında PRDVNBYKINDIRIM2022 kupon kodu ile anında TAYT-JOGGER KATEGORİSİNDE NET % 50 indirim. Üstelik 250 TL ve üzeri ücretsiz kargo, 14 GÜN İÇİNDE KOŞULSUZ-ÜCRETSİZ İADE ve DEĞİŞİM. HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA FIRSATLARI KAÇIRMA!