HAKKIMIZDA

predivne.com
predivne.com.tr

İşimizi Seviyoruz...

Alışverişi sizlere daha kolay, kaliteli ve ekonomik hale getirmek için kurulmuş, genç ve dinamik bir markayız.

Siz değerli müşterilerimiz için kuruluşuna kadar olan süreçte ve devamında tüm zamanımızı düşünerek, kurgulayarak ve yenilikleri araştırarak geçirdik.

Sizi Düşünüyoruz...

Ürün alıcısı olarak kazandığımız tüm bilgi ve deneyimlerimizi, gözlemlerimizi, ihtiyaçlarımızı derledik ve şimdi sizlerin huzurundayız.

Bu süreçte sizler için en kaliteli ürünleri araştırdık. Tek tek kontrol ederek sizler için özenle hazırladık.

Hakkımızda

Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz için ürün görsellerinde ve ürün açıklamalarında sizlere tüm detayları vermek için çabaladık. Bizlere ulaşabilmeniz için Trendyol, Dolap, Hepsiburada, N11, PttAvm, ÇiÇeksepeti gibi pazaryerlerinde de yerimizi aldık.

Marka Tescilimiz

Amacımız sizlere kaliteyi uygun fiyatla birleştirerek aradığınız herşeyi bulabileceğinizi bildiğiniz tescilli güvenilir birer marka ( nealmalı, predivne, predivne jeans ) oluşturmaktır.

En önemli hedefimiz ise siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetidir.

Bu hedefe ulaşmak için sürekli kendimizi geliştirerek, yenileyerek devam edeceğimiz bu yolda, yanımızdaki en büyük destekçimiz sizlersiniz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük gücümüz olacaktır.

Ticaret Bakanlığı ETBİS

Şirketimiz Ticaret Bakanlığı’na ait olan Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS) onaylı üyesidir. İnternet alışverişlerinde e-ticaret işlemlerini kayıt altına almayı, e-ticaret verilerini toplamayı ve doğru e-ticaret politikaları üretmeyi amaçlayan bir  resmi bir platformdur.

https://www.eticaret.gov.tr/

Sosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir, tüm kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.